Usługi Ogólnobudowlane Piotr Pietrykowski

Radzików

Opinie o Usługi Ogólnobudowlane Piotr Pietrykowski

jaro

sumienny. wymaga lojalnosci. jestem zadowolony ze wspolpracy. odnosnie ostatniego wpisu spokojnie zapewnie iz szkola ktora ukonczyl nie swiadczy o Jegi inteligencji,zapalu do pracy. Jesli jest potrzeba zawsze pomocny z zapalem do pracy. wesoly i usmiechniety. to sa jego atuty. a Pan jesli wyzyskuje ludzi hymmm no co poradze Pracuj sam

xxx

Brak jakichkolwiek kwalifikacji.Edukację pan (usunięte przez administratora)zakończył na szkole podstawowej. Jedyne atuty to lepkie ręce. Radzę uważać. Pozdrawiam.

xxx

(usunięte przez administratora)obecnie sam szuka pracy.

Zostaw opinię o Usługi Ogólnobudowlane Piotr Pietrykowski - Radzików

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Ogólnobudowlane Piotr Pietrykowski