Stebud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Usługi Budowlane Stefan Pustelnik

Lusławice

Opinie o Stebud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Usługi Budowlane Stefan Pustelnik

anom

Nie polecam nikomu tam pracować , wypłata nigdy nie jest na czas , alkohol leje się strumieniami , nowych pracowników traktują jak psy..

@anom 22.10.2014 17:32

Nie zgadzam się z opinią. Pracuję w firmie STEBUD kilka lat, alkoholu nigdy w pracy nie było, szef jest wyrozumiały i uczciwy a że czasem wypłata jest po terminie to wina branży i nie płacących kontrachentów

Zostaw opinię o Stebud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Usługi Budowlane Stefan Pustelnik - Lusławice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stebud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Usługi Budowlane Stefan Pustelnik