Lkj-Bud Sp. z o.o.

Stęszew

Opinie o Lkj-Bud Sp. z o.o.

Powdykonawca

Z tym odbiorami też macie racje...(usunięte przez administratora)

maly

(usunięte przez administratora), po trupach do celu,firma zbudowana na iluzji i ludzkiej krzywdzie

mały

Piszesz prawdę,pracowałem dla nich w Strzelinie. Kierownik masakra i brak kompetencji.Organizacja bardzo zła,(usunięte przez administratora) Przeciąganie odbiorów w nieskończoność.

Podwykonawca

Pracowałem tam jako podwykonawca na budowie w Skarbimierzu, materiały dostarczali na czas i w odpowiedniej ilosci, ale brak było kompetentnych osób na budowie, zerowa organizacja prac, ogólny bajzel i brak logiki... (Kto tam pracował ten wie o czym mówię)(usunięte przez administratora).. A wystarczyło by zatrudnić porzadnego kierownika i zmienic przesesa bo ten nie ma pojecia o pracy z ludzmi.. I naprawde budowa byłaby zrobiona bez fuszerek i na czas, a już nie mówie ile materiału tam poszło w smietnik :)

Zostaw opinię o Lkj-Bud Sp. z o.o. - Stęszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lkj-Bud Sp. z o.o.