Jan-Kan Zakład Remontowo-Budowlany Jerzy Kamiński

Adres: Mikołaja Kopernika 5b lok. 18, 64-600 Oborniki

NIP: 7871737405 REGON: 300266906

Jan-Kan Zakład Remontowo-Budowlany Jerzy Kamiński

Opinie o Jan-Kan Zakład Remontowo-Budowlany Jerzy Kamiński

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne sprawozdania, ponieważ wątek o pracy w przedsiębiorstwie Jan-Kan Zakład Remontowo-Budowlany Jerzy Kamiński w miejscowości Oborniki nie ma żadnej opinii.

Zostaw opinię o Jan-Kan Zakład Remontowo-Budowlany Jerzy Kamiński - Oborniki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jan-Kan Zakład Remontowo-Budowlany Jerzy Kamiński