Gryfbud Agnieszka Kotowicz

Lublin

Opinie o Gryfbud Agnieszka Kotowicz

Gryfbud A.Kotowicz

Opinia zapewne błędnie zaadresowana [usunięte przez moderatora] nie jest reprezentantem ani pracownikiem firmy.

pawel niedzialek lublin zimowa

ziwie sie opiniom powyzszym ze przedstawiaja gryfbud w rozowych barwach. [usunięte przez moderatora] to partacz wystarczy pojsc na ul w lublinie gniznienska, zwiazkowa na ponikwodzie, z tytulu wykonania pracy trwaja sprawy w sadzie ( tzn za zle wykonanie0jednoczesnie ma problemy w urzedzie skarbowym, oraz sprawe w sadzie pracy za nie placenie pracownikom swiadczen.ten czlowiek nie ma zadnej firmy i potrafi tylko oszukiwac ludzi , lista ludzi oraz hurtowni ktorym wisi jest dluga

Zostaw opinię o Gryfbud Agnieszka Kotowicz - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gryfbud Agnieszka Kotowicz