Esox S. z o.o.

Radlin

Opinie o Esox S. z o.o.

xyz

nikt tego nie czyta ale czemu mnie to nie dziwi firemka beznadziejna powiazana[usunięte przez moderatora]i z kolezkami z kopalni pan [usunięte przez moderatora] hahhhaaha wlasnie w tej firmie kierowcy zostaja kierownikami poliza [usunięte przez moderatora] komu trzeba i zajebista kariera przed nimi i szkoda ze nikt poza radlinem niewie ze taki geszeft istnieje

xyz

esox nie polecam pracy bez perspektyw praca niewymagajaca myslenia kierownictwo dno udaje wielkich fachowcow szczegolnie ten od onuc reszta to ka grubie lika kolesi karierowiczow zreszta nikt o tej firmie poza radlinem nie slyszal to taki lokalny geszeft ciagna kase z kopalni bez niej by nie istnieli ,niepotrafia nic innego

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Esox S. z o.o. - Radlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esox S. z o.o.