Sochaczew

Opinie o Elko S.C. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Tadeusz Siekierski i Michał Siekierski

Tomek

Pensje ciągle się opóźniona.

Paweł

Potwierdzam powyższy wpis!!!

ceze

szczeże odradzam współpracę z tą firma, szkoda słów (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Elko S.C. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Tadeusz Siekierski i Michał Siekierski - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elko S.C. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Tadeusz Siekierski i Michał Siekierski