Dekorex S.C. Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane K. Krawczyk Z. Kierzek

Rydzyny

Opinie o Dekorex S.C. Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane K. Krawczyk Z. Kierzek

koliber

Nie wiem dlaczego pojawiły się takie opinie na temat tej firmy. NIE zgadzam się. Miałem styczność z Panem Zbigniewem, wynajmowałem rusztowanie od niego nie jeden raz na dużych inwestycjach. Nie miałem z nim żadnych problemów mogę powiedzieć że to Uczciwa firma - zna się na swoim fachu. Parę razy rozmawiałem z panami, którzy pracują u nich i oni nie narzekają. Przede wszystkim jakby byli niewypłacalni to by pracownicy poodchodzili. Widocznie te opinie wypłynęły od osób, które nie odnalazły się w tej branży...

xmen

zastanawiam się nad wyborem ich oferty, ma ktoś zastrzeżenia

byly pracownik
@xmen 11.03.2015, 12:42
zastanawiam się nad wyborem ich oferty, ma ktoś zastrzeżenia

Właściciele(usunięte przez administratora) Biuro obsługa pożal się Boże... nic im nie pomoże. Obiecują gruszki na wierzbie i dupa....

spec od budowy

Brak słów. Nie polecam

abcd

Właściciel straszny sknera. Jeden jak i drugi. Patrzą tylko na to, żeby kogoś oszukać i zarobic pieniądze. Zatrudniają pracowników "na czarno" gdzie praca jest fizyczna. Niewypłacalni, problemy z wystawianiem faktur, nieterminowi.

Zostaw opinię o Dekorex S.C. Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane K. Krawczyk Z. Kierzek - Rydzyny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekorex S.C. Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane K. Krawczyk Z. Kierzek