BBV SYSTEMS SP. Z O.O.

Opinie o BBV SYSTEMS SP. Z O.O.

Budowlaniec

Zdecydowanie nie polecam, 1600 zł w delegacji, zarabiają tylko cwaniaki, ściema o możliwościach w Europie i na Świecie, potem wyzysk, lalunio Prezes z pomalowanymi paznokciami. Zmyłem się szybko.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o BBV SYSTEMS SP. Z O.O. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BBV SYSTEMS SP. Z O.O.