Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Stader S.C.

Sanok

Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Stader S.C.

obiektywny

Praca jest dobra i zarobki też są godziwe. Pracuje się 8 godzin. Firma ma swoją siedzibę w Zagórzu. Oto link: http://stader.pl/web/ A Ty Pascal piszesz nieprawdę i zastanów się, zanim kogoś publicznie oczernisz!

pascal

tak : praca za pare stowek (700-800 zł)nawet najnizszej krajowej nie ma...bez umowy, bez ubezpieczenia bez niczego i to jeszcze po godzinach sie robi.... i to w jakich warunkach... Zgrywaja nie wiadomo kogo i ukrywaja przed klientami szczegolnie takimi kasiastymi ze wszystko robi sie w ... garazu pod domem.... jak przyjezdzaja po towar to chowaja wszystko zeby sie nie wydalo he he he WSTYD !!! ale tak jest jak ktos sie chce nachapac czyims kosztem i zdrowiem... A "szefowie" nawet nie maja pojecia o prowadzeniu

Zostaw opinię o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Stader S.C. - Sanok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Stader S.C.