Bobicki Roman Firma Ślusarstwo Kowalstwo

Kraków

Opinie o Bobicki Roman Firma Ślusarstwo Kowalstwo

kowal

Szczery - 2011-09-28 13:39:16 Co do do pracowników zawsze oddani i pomagający sobie, zawsze w każdej sytuacji. Co do właściciela .... bez komentarza , przez swoje zachowanie stracił klientów oraz wielu bardzo dobrych pracowników. zgadzam sie calkowicie,super ludzie oprucz 1 osoby ....

Szczery

Zostaw opinię o Bobicki Roman Firma Ślusarstwo Kowalstwo - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bobicki Roman Firma Ślusarstwo Kowalstwo