Zefpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Opinie o Zefpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Jerzy

@zubal41 Pamiętaj, że Administrator ma prawo zgodnie z regulaminem usunąć wypowiedź, jeśli zawiera treści obraźliwe i oszczerstwa. Czy ktoś posiada wiedzę na temat aktualnych ofert pracy w tej firmie? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w Zefpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

zubal41

byly - 2012-09-30 22:41:45 [usunięte przez moderatora] prawda, nie płaci, lewe umowy na najniższą krajową dokładnie niepłacą ZUSu najgorsza firMA w mojej praktyce 23 letniej zawodowej

byly

[usunięte przez moderatora] prawda, nie płaci, lewe umowy na najniższą krajową

troll

Bardzo konkretna firma która dobrze płaci pracownikom swoim oraz bardzo dobrze wykonuje swoje usługi.Polecam serdecznie.

Zostaw opinię o Zefpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zefpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe