Aluna Artur Nowak

Poznań

Opinie o Aluna Artur Nowak

Zawiedziony

Niestety, ale brak profesjonalizmu i proby cwaniactwa... jak ktos napisal nic na gebe tylko potwierdzone papierem.. prezes niestety bardzo nieslowny z totalnie odrealnionymi pomyslami... i na wiecej nic minimum krajowe nie ma co liczyc... kompletny brak rozwoju i perspektyw.

G

S staż się skończył to nowego poszukali.

S

Witam! Pracowałem tutaj rok jako projektant. Generalnie śmiech na sali wiceprezes Remigiusz zarządza firmą nie mając pojęcia o produkcji i prowadzeniu firmą, najważniejszy dla niego jest kolor kopert. Nie szacują ludzi i nie doceniają finansowo. Pseudo nowoczesna firma pełna amatorów. Sam produkt to jakaś kicha dla bogatych bezmózgów czyli adekwatnie ;) Nie polecam.

Bruno

Proponuja Prace na czarno

Ryszard

Pierwsze wrażenie ok. Jak przychodzi co do czego - czyli pieniędzy to szuka się dziury w całym. Ostrzegam wszystkich. Nic na słowo. Wszystko drukowane i podpisane. Przykro stwierdzić ale o butach to prawda. Na rewolucję nie ma co liczyć - feudalizm kwitnie w wielu miejscach.

zzzz

Bardzo miła kadra pracowników, wyrozumiały szef, czego chcieć więcej? Godziny pracy bez zarzutów, każdy ma swoje zadania i się nimi kieruje!

S
@zzzz 01.08.2014 10:53

Chyba sam prezes to napisał :)

darek

Dla wlasciciela liczy sie tylko kasa I jakie buty sobie nowe kupic,wyglada to troche jak za czasow Ludwika XVI tylko czekac na rewolucje.

Zostaw opinię o Aluna Artur Nowak - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aluna Artur Nowak