Rywal S.C. Serwis Sprzętu AGD Waldemar Malesa Ryszard Dyniewicz

Opinie o Rywal S.C. Serwis Sprzętu AGD Waldemar Malesa Ryszard Dyniewicz

Adam86

Zakupiłem w tej firmie pralkę. Sprzedający zapewniał mnie ze pralka na 100% jest sprawna. Okazało się ze pralka ma zepsute łożysko. Za naprawę musiałem sam dodatkowo zapłacić. Straszny krętacz. ODRADZAM FIRMĘ

Jan

W moim odczuciu bardzo nieuczciwy zakład. Kupiłem tam pralkę i po podłączeniu w domu zaczeła z niej ciec woda, gdy wezwałem Pana Ryszarda z zakładu gdzi ekupiłem to urządzenie to usłyszałe iz zle ja poałączyłem i dlatego cieknie. Tu warto wspomniec iż jestem inzynierem wod-kan. Oczwiscie firma nie poczuwa sie do niczego. Inny specjalista stwierdził dziurę w kołnierzu. Pralka kosztowałe mnie sporo nerwów, czasu i pieniedzy

Piotr Kraliewicz

Nienajlepiej wspominam współ prace z panem Rysiem.

Dlaczego warto zostać pracownikiem firmy Rywal S.C. Serwis Sprzętu AGD Waldemar Malesa Ryszard Dyniewicz? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Rywal S.C. Serwis Sprzętu AGD Waldemar Malesa Ryszard Dyniewicz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rywal S.C. Serwis Sprzętu AGD Waldemar Malesa Ryszard Dyniewicz