Perndorfer - Polska Hi - Tech By Led & Light & Cnc Technology Piotr Klimkiewicz

Malbork

Opinie o Perndorfer - Polska Hi - Tech By Led & Light & Cnc Technology Piotr Klimkiewicz

zet

Dziad zgrywający biznesmena. Wystarczy popytać o niego wierzycieli.

Janek
@zet 26.04.2013, 10:11
Dziad zgrywający biznesmena. Wystarczy popytać o niego wierzycieli.

Wszyscy wierzyciele tego przekręta KLIMKIEWICZA PIOTRA ,udajcie się pod jego nowy adres urzędowania ,Zajezierze 10d 82-400 Sztum ,tam pomieszkuje na niedawno kupionej działce zarejestroeanej na córeczke Łukasik Monika .

Janek
@automaty 27.03.2016, 01:37
szkoda że tak późno znalazłem tą opinie naciął mnie na milion

Witam ,chętnie udostępnię o tym przekręcie dużo informacji ,kontakt mejlowy janek.123@poczta.fm

Zostaw opinię o Perndorfer - Polska Hi - Tech By Led & Light & Cnc Technology Piotr Klimkiewicz - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perndorfer - Polska Hi - Tech By Led & Light & Cnc Technology Piotr Klimkiewicz