Prezent Sp. z o.o. w Organizacji

Opinie o Prezent Sp. z o.o. w Organizacji

konkurent

przy takich cenach jakie mają to pójdą z torbami w ciąglu 2-3 lat;

klientka

ja zostałam parę dni temu niezwykle niemiło potraktowana przez jedną z Pań z biura; zresztą tam nigdy nie można się dogadać...

Tomman

ta firma to dobry materiał na książkę... najważniejsze, nie wychylać sie i nie zarabiać za dużo bo wtedy cie tam znienawidzą ci ktory zarabiaja mniej;

Coś zmieniło się w firmie Prezent Sp. z o.o. w Organizacji na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o Prezent Sp. z o.o. w Organizacji - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prezent Sp. z o.o. w Organizacji