Penplast Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hurtownia AGD

Opinie o Penplast Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hurtownia AGD

Nenao

Bardzo żałuję że nie poznałam tych wszystkich złych opinii o PENPLAST wcześniej. Potraktowano moją reklamację podobnie. Zakupiona ładowarka - f-ra z dn. 10.12.2014 którą otrzymałam od początku nie działała. Zwróciłam ładowarkę pocztą z pismem opisującym reklamacje, w ciągu 2 tygodni otrzymałam jak sądzę nową, która działała 1,5 miesiąca no i kolejna reklamacja z dn. 10.02.2015. Mija 2 tygodnie bez odpowiedzi więc dzwonię 26.02, 27.02, 01.03 i ciągle odsyłają mnie, nie potrafią powiedzieć co dzieje się z moją reklamacją. Ale doczekałam się! Dziś 3 marca zdenerwowana zadzwoniłam i zażądałam wyjaśnienia , pan Łukasz K. stwierdził że reklamacja jest nie uznana bo kabel został uszkodzony. Nie zgadzam się z tą opinią, dlatego ostrzegam potencjalnych klientów przed zakupem w tym sklepie a swoich praw będę dochodzić dalej!

tommy

Przysłali mi towar niezgodny z opisem i zdjęciem, musiałem odsyłać na własny koszt w obie strony, kase za towar dostałem dopiero po 5 tygodniach. W księgogości siedzi jakiś stary beszczelny cham, nie odpowiadają na emaile, zero poczucia winy, mam nadzieje, że kiedyś splajtuje ta gowniana firma z takim podejciem do klienta, mają dużo negatywów na allegro

Zostaw opinię o Penplast Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hurtownia AGD - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Penplast Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hurtownia AGD