Nail-Spa Marzena Kanclerska

Opinie o Nail-Spa Marzena Kanclerska

Stary zespół

W swoim imieniu i moich koleżanek, odradzamy pracę w tym miejscu! Po kilkuletniej współpracy cieszymy się, że nas tam nie ma. Koszmarna atmosfera, rzadko dotrzymywane słowa Pani Marzeny i obietnice lepszych warunków bez pokrycia Pana Roberta. Funkcje szkoleniowców - wizja rozwoju zawodowego = forma harytatywna. Dziewczyny ODRADZAMY!

Victoria

Jestem wieloletnią klientką na Francuskiej i przeżyłam załamanie, kiedy po dluższym pobycie za granicą wróciłam do Warszawy, zapisałam się na manicure, a tu zupełnie nowe manikirzystki, z trudem jeśli w ogóle mówiące po polsku, próbowałam po angielsku, też nic. Piszę tu, bo mam pytanie, co się dzieje z salonem? Czemu odeszły Panie, które lata tam pracowały? Kto zatrudnia osoby, które nie rozumieją naszego ojczystego języka? Nie wiem, czy Pani (Ukrainka) była szkolona, nie zna kolorów, 3krotnie poprawiała 2 paznokcie, bo miałam zamalowane skórki... bardzo bardzo bardzo słabo....

nick' s

moim zdaniem jest to salon profesjonalny . Gdy wchodzisz jesteś obsłurzony/a trybie nagłym . Jestem bardzo zadowolona zawsze z moich paznokci . A koszt takich paznokci to zamało właścicielka zdobyła dużo wynagrodzeń za swoją prace i chciała bym dodać , że to co mówi KICIA to kłamstwo . W salonie zawsze panuje miła atmosfera .

Port

NIE POLECAM WIĘCEJ INFORMACJI O TEJ FIRMIE WIEDZĄ CI KTÓRZY TAM BYLI.

Ola
@Port 24.10.2015 08:52
NIE POLECAM WIĘCEJ INFORMACJI O TEJ FIRMIE WIEDZĄ CI KTÓRZY TAM BYLI.

A czy mógłby ktoś merytorycznie wypowiedzieć się na temat pracy w salonie Nail Spa? Jakie są warunki zatrudnienia, jak wyglądają szkolenia i czy trzeba mieć doświadczenie?

Rober

dokonczenie poprzedniego postu... Nasza manager , z ktora skontaktowała sie ta Pani przekonała mnie jednak żeby jej pomóc. Poniewaz Pani pod czas rozmowy telefonicznej żaliła sie ze nie wie gdzie ma pośc z tym problemem. Zgodzilem sie na to by ja przyjmowac i dodatkowo ustalilismy że usługi zwiazane z "wyprowadzeniem" tego wrastajacego paznokcia, Pani bedzie miala gratis!!!! Rozpisalismy w porozumieniu z Pania wizyty raz w tygodniu na miesiac do przodu ( tego typu schorzenie wymaga regularnego podcinania - w przeciwnym razie nie mozliwe jest jego wyleczenie - paznokieć wrasta w cialo i caly czas utrzymuje sie stan zapalny )Z umówionych czterech wizyt Pani dotarła tylko na pierwsza. Na nastepne trzy sie nie zjawila, nie odwołała wizyt i nie odbierala telefonu!!! Jak w końcu udalo się z nia skontaktowac, Pani znow byla oburzona tym ze zwracamy jej uwage co do umawianych wizyt. Usłyszelismy że "ma bardzo wazna prace" i ze "prosze sobie nie wyobrazać że bede odwoływac wizyty"! Przykre... Firmę prowadzimy od ponad 10 lat. Profesjonalnie z pasja i zaangazowaniem. A teraz Pani, ktora podpisuje sie "Kicia" i ma na tyle wazna pracę że nie musi szanowac pracy innych wypisuje klamstwa i oczernia nas bezkarnie i bez racji. Prosze pamiętać że istnieja srodki prawne, które za takie bezpodstawne, publiczne oczernianie i klamsstwa przewiduja pociagnięcie Pani do odpowiedzialnosci. Z poważaniem, Robert Gryz , Nail Spa

Robert

Witam, jestem wraz z zona Marzena Kanclerską, włascicielem Nail Spa. Chce odnieść sie do w/w zarzutów. Drogo - nie ma się do czego odnosić - standartowe warszawskie ceny za uslugi w wyspecjalizowanych miejscach. Dwa, narzedzia sa sterylizowane 3 fazowo, myjka ultradzwiekowa, płyny odkażające i autoklaw. Wszystkie trzy sposoby nie pomoga jeżeli nie przeszkoli sie pracowników, a my kladziemy bardzo duzy nacisk na czystość i dezynfekcję pod czas szkoleń pracowników. Efekt przez 10 lat prowadzenia salonów nie zaraziliśmy ani jednego klienta. Kilkukrotnie sprawdzal to równiez sanepid. Fakt, Pani pod czas wizyty w lipcu br zostala skaleczona/zacieta przez jedna z naszych manikiurzystek pod czas pedicure. Natomiast nie to jest problemem. Pani ma problem z wrastajacymi paznokciami. W zwiazku ze sklaeczeniem zaproponowalismy Pani nastepna wizyte gratis. Pani oczywiscie na to przystala. Niestety przez nasze przeoczenie recepcjonistka nastepnym razem przyjela pieniadze od Pani za wykonana usługe. Nie wiem dlaczego Pani od razu nie upomniala sie o swoje? Umowiła się na nastepna wizyte. Zarezerwowala w grafiku 2.5h - niestety nie odwołala wizyty, nie przyszła i nie odbierala telefonu. Zadzwoniła za kilka dni bezposredni do wlaścicielki aby poinformowac ja o tym ze recepcja przyjeła pieniadze za zabieg który mial być gratis. Własciielka przeprosila ja za ten fakt i poprosiła o nr konta w celu zwrócenia pieniedzy (zwróciliemy Pani pieniadze przelewem nastepnego dnia po tym telefonie). Zanim rozmowa sie zakonczyła Marzena Kanclerska poprosila Pania grzecznie (każdy kto zna Marzene wie ze jest bardzo sympatyczna i otwarta osoba)o to by odwoływala swoje wizyty jak nie moze na nie dotrzec. Wtedy to Pani obrzucila moja zona wyzwiskami typu "jest Pani Wieśniarą", "Pani nie wie kim ja jestem", "ja was opisze" itd. Gdy zona przekazala mi przebieg tej rozmowy, zapozanałem sie z wyżej opisana historia i postanowilem ze nie bedziemy obslugiwac tej Pani.

kicia

NIE POLECAM SALONU ZDECYDOWANIE...DROGO BRAK STERYLIZACJI NA WYSOKIM POZIOMIE.UZYWANIE TEJ SAMEJ TARKI NA KILKUDZIESIECIU KLIENTKACH.STERYLIZACJA JAKA STOSUJA SALONY ZABIJA GRZYBY W 99% NIESTETY.JA ZOSTALAM SKALECZONA I DOSTALAM ZAKAZENIA,KTORE LECZYLAM 3 MIESIACE.ZERO ZAINTERESOWANIA ZE STRONY WLASCICIELI...PRZYKRE,A DO TEGO MAM ZAKAZ WSTEPU DO SALONOW TEJ PANI.POCZATEK BYL RADOSNY A KONIEC ZALOSNY.NIE POLECAM...

Zostaw opinię o Nail-Spa Marzena Kanclerska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nail-Spa Marzena Kanclerska