Sowex Firma Handlowo-Usługowa

Bytom

Opinie o Sowex Firma Handlowo-Usługowa

kendy 22

Żal mi dziewczyn, które u tego faceta pracuja jestem stala klientka jego salonu i nierozumiem jak mozna byc tak wr umią doradzić fryzurę ogólnie atmosfera w salonie jest super a szef zawsze sie czegos czepi .Dziewczyny czasami sa tak przygnębione że masakra zwłaszcza po jego telefonach lub wizytach . Rada dla szefa niech Pan doceni te dziewczyny bo ciezko o takie pracownice salony na Bytomiu.oBSŁUGA SUPER

kimi

Jeśli ktoś lubi prace na akord gdzie nie liczy się jakośc tylko ilośc i jet się wiecznie napiętnowanym przez szefa i do tego strzyże za 9zł meskie i damskie to jak najbardziej polecam:)poza tym...dno.

Zostaw opinię o Sowex Firma Handlowo-Usługowa - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sowex Firma Handlowo-Usługowa