master komplex

Poznań

Opinie o master komplex

Gutek

Co słychać w firmie? Tak dobrze się pracuje , że nie chce sie nikomu pisać?

Misiek

Nie wiem jak jest tak naprawdę, chyba dobrze teraz

Wolik

Przyznam wam szczerze, że mając 1 na 6 gwiazdek jakości na goworku trzeba się poważnie zastanaowić czy warto z nimi podjąć pracę. Uważam, że na rynku materiałów podłogowych klient złego wyboru nie ma, a firma master komplex jest jednym z wielu wyborów. Jeżeli są uzasadnione domniemania, że firma działa nieczysto czy zmienia nazwy - to powinno dać do myślenia.

cedric

Tutaj raczej nikt już nie odpisze, może poszukaj na forum BUDEX - INSTAL, bo tak podobno zmienili nazwę, master komplex nie istnieje.

Damian

(usunięte przez administratora)Zatrudnia ludzi ciągle nowych daje im zaliczki a potem gdy dochodzi do wypłaty UCIEKA i zmienia miejsce pracy zatrudniając Nowych ludzi... Nastepnych do (usunięte przez administratora). ZMIENIŁ NAZWĘ FIRMY! Z POWODU TYCH KOMENTARZY. TERAZ FIRMA NAZYWA SIĘ BUDEX - INSTAL. SIEDZIBA FIRMY (POZNAŃ UL. GWARNA 8). JEST TO CZŁOWIEK NIEODPOWIEDZIALNY NIE GODNY ZAUFANIA. MNIE I MOICH KOLEGÓW Z KTÓRYMI PRACOWAŁEM PRAWIE NA 15TYS. ZŁ. UWAŻAJCIE NA NIEGO.(usunięte przez administratora)EFEKTY PRACY OKROPNE, NIE ZNA SIĘ NA SWOIM FACHU

podwykonawca

nie placi (usunięte przez administratora) zmienil nazwe firmy na budex instal nadal robi wala z ludzi

klient

nie zapłaciłem? dziwne... racunkinki Pana na mam do wglądu...

marti

klient - 2012-06-28 10:21:11 Kompletne partactwo, kran doprowadzjący wode do pralki nie działa, to znaczy nie ma w nim kompletnie wody!!!! Trzeba kuć kafelki, aby dowiedziec się, gdzie rury nie zostały połaczone. Gość nie odbiera telefonu. Nie polecam. klamstwa na skale swiatowa,to pan mi nie zaplacil...................

klient

arek,iwona

nie zgadzamy sie z wami,u nas zostaly przeprowadzone prace na okolo 70 tys,zl,iwykionane terminowo,fachowo..

x

(usunięte przez administratora)Pieniądze wyrzucone w błoto, wszystko co ten \"fachowiec\" zrobił trzeba rozebrać i zrobić od nowa. (usunięte przez administratora)

Marcy

Dołączam do grona zdegustowanych: stanęliśmy przed faktem rozbiórki tego co zrobił i wynajęcia nowych ludzi do poprawy tego co spartaczył. Kolejne koszty, nerwy, czas i nieprzyjemności ze strony sąsiadów, bo remont ciągle w toku. Poza tym poginęło sporo elementów od zakupionego sprzętu. Po zdjęciu z wanny folii, która miała ją chronić "odkryliśmy" pęknięcia w dwóch miejscach - czyli przed nami odkuwanie płytek i kupno nowej wanny.

wendy

fuszera !! Nie polecam. (usunięte przez administratora) roboty do poprawek

me

Robi nienajgorsze wrazenie, jednakże poziom wykonanych robót woła o pomstę do nieba. Nie polecam. Trzeba pilnować.

Zostaw opinię o master komplex - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie master komplex