Andrzej Marczewski Gran Bruk

NIP: 6221084441 REGON: 300367122

Andrzej Marczewski Gran Bruk

Opinie o Andrzej Marczewski Gran Bruk

KLIENT

NIE RZETELNA FIRMA NIE ZNAJĄCA SIĘ NA ROBOCIE, WYKONUJE SWOJE USŁUGI NIE FACHOWO, NIE CHCĘ PRZYJECHAĆ NA POPRAWĘ ROBOTY KTÓRA NIE ZOSTAŁA DOBRZE WYKONANA, KIEROWNIK BUDOWY POTWIERDZA WYKONANIE USŁUGI NIE ODPOWIEDNIO ALE FIRMA GRAN-BRUK NIE CHCĘ PRZYJAĆ NA POPRAWKĘ. NIE POLECAM OSOBIŚCIE TEJ FIRMY KRADNIE NA MATERIALE WYŁUDZA PIENĄDZE NIE ZNA SIĘ NA ROBOCIE, NIE MIŁA OBSŁUGA MĄDROŚCI W PYSKU

Zostaw opinię o Andrzej Marczewski Gran Bruk - Ostrów Wielkopolski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrzej Marczewski Gran Bruk