MK-Projekt S.C. Marek Majewski Dorota Kuzańska-Majewska

Zgierz

Opinie o MK-Projekt S.C. Marek Majewski Dorota Kuzańska-Majewska

Dorota Kuzańska-Majewska

Nigdy nie wyrażałam zgody na umieszczenie opinii na temat mojej osoby, pracy zawodowej i mojej firmy na stronie www.gowork.pl czego wymaga regulamin wspomnianego serwisu pracy. Negatywne opinie tutaj umieszczone są bezpodstawne, nierzetelne, a ich autorzy ukrywają się za podpisem "klient" lub "anonim".

Klient

Stanowczo odradzamy. Na początku skusiła nas bardzo niska cena projekt indywidualny w cenie gotowego - dziś wiemy, że takich cudów nie ma. Propozycje projektu indywidualnego polegały na przerysowaniu projektów z katalogu i próbie wciśnięcia ich jako wspaniałe projekty indywidualne. Poziom architektury poniżej krytyki właściciele chwalą się skończonymi szkółkami we Francji a nic nie potrafią samodzielnie zaproponować. Zdecydowaliśmy się na konkurencję na pewno drożej ale zupełnie inne podejście do pracy i klienta.

Architekt prowadzący
@Klient 08.11.2015 18:33

Sądzę, że informacje o naszym wykształceniu są niezrozumiałe i niepełne dla osoby dokonującej nieprzychylnego wpisu, a jej źródłem nie jesteśmy my sami - współwłaściciele firmy. Projekt indywidualny tworzymy na podstawie wytycznych Klienta - Inwestora. Do tworzenia projektu budowlanego przystępujemy dopiero po pełnej akceptacji koncepcji projektu przez Klienta, co wyklucza jego niezadowolenie z naszej pracy.

klient

Katastrofa !!!! Szczerze przestrzegam, omijajcie to biuro i właścicieli szerokim łukiem. Bardzo nieuczciwa firma. Oprócz sprawności w pobraniu wynagrodzenia nic nie można w normalnym trybie załatwić. Nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na maile, brak jakichkolwiek informacji o postępach prac.

Współwłaściciel
@klient 25.08.2015 16:10

Nie pobieramy "wynagrodzenia" za projekt, a jedynie "należność", która konsultowana jest z klientem i podzielona na 3 etapy uzależnione od zaawansowania prac. Klient otrzymuje potwierdzenie w formie pliku, wydruku lub skanu wniosku i wówczas dokonuje płatności. Sądzę, że takie postępowanie jest uczciwe, a wpis szkalujący nie ma podstaw. Miło mi będzie poznać osobiście owego "niezadowolonego klienta" na ławie sadowej.

klient

Jestem zadowolony ze współpracy. Koncepcja powstała szybko. Później projekt też. Z projektem nie miałem problemu na budowie, bo w razie pytań wykonawcy lub potrzeby zrobienia jakiejś zmiany, architekci bez problemu dojeżdżali na budowę. Tak więc wszystko OK, mogę polecać.

Zgadzam się z przedmówcą.Małe biuro z małymi możliwosciami.Zatrudnia ludzi za malutkie pieniadze. Absolutne minimum. Na poczatku jest miło i fajnie.Rodzinna atmosfera. Niestety to tylko na pokaz.Z czasem obowiazków przybywa a pensja stoi w miejscu. Dochodzą nadgodziny w biurze i praca w domu (ze wzgledu na stary i mało wydajny sprzęt w biurze).Zabiieranie własnego sprzetu na inwentaryzacje.Wszystko jakos funkcjonuje pod warunkiem, że pracownik się na wszystko zgadza. W innym wypadku zojstaje wreczone wypowiedzenie. To tyle w temacie.

Właściciel
@anonim 13.07.2011 05:28

Wpis z 2011 r. i jeszcze brak podpisu to chyba tchórzostwo i brak wiarygodności!!!

KLIENT

Biuro małe. Duża rotacja pracowników. Prace nad moim projektem postępowały opieszale. Częsta nieobecność i nieuchwytność architektów prowadzących projekt utrudniała dialog. To jest niestety spory mankament. Może to był wyjatek ale pozostawił niesmak.

Zostaw opinię o MK-Projekt S.C. Marek Majewski Dorota Kuzańska-Majewska - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MK-Projekt S.C. Marek Majewski Dorota Kuzańska-Majewska