Z Studio Proujektowe Jarosław Zając

Mysłowice

Opinie o Z Studio Proujektowe Jarosław Zając

Moniek

Byłem zainteresowany stworzeniem strony w zstudio.pl nie spodobała mi się ze moja wycena nie obejmowała RWD i CMS. Kontaktował em się też z firmą adimo ktoś też polecał os3. Ta ostatnia firma to wycenia mi za 10000zl to już przesada. Bxm.Pl bardzo sensownie wyjaśnił mi człowiek jak należy stworzyć stronę i wycena była niższa mają też jakiś panel pozycjonowania zobaczymy ale narazie projekt mi się podobał.

Ja

dzięki za info.

Ania

hehe, ja stworzyłem stronę w bxm.pl

Zostaw opinię o Z Studio Proujektowe Jarosław Zając - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z Studio Proujektowe Jarosław Zając