Popiel Aranżacja Przestrzeni Agata Popiel

Szczecin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Popiel Aranżacja Przestrzeni Agata Popiel

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Popiel Aranżacja Przestrzeni Agata Popiel

Stuprocentowy

Stuprocentowa jakosc stylu oraz pomyslu i zaangazowania w najmniejszych szczegolach jakimi sam moglem doswiadczyc " dosc zadko spotykana z dorm stylu"

?

Myśl na temat pracy jest bardzo interesująca i z pewnością bardzo ciekawa, pod względem zagadnienia, dziedziny i ciekawego rozwoju własnych umiejętności i stylu, jakim nie można powiedzieć że nie wyróżnia się i nie cechuje spośród całej reszty otoczenia i zagadnienia co do tematu pracy .... ;))) Pozdr.

brak:)

Moim zdaniem jest to bardzo fajny i ciekawy sposób, na poznaniu potrzeb, stylu oraz formy wykonywanych czynności w danym miejscu oraz przestrzeni w której ma się zamiar pracować, bądź też odpoczywać ... Pozdr . :).

Zostaw opinię o Popiel Aranżacja Przestrzeni Agata Popiel - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Popiel Aranżacja Przestrzeni Agata Popiel