Ferma Kresek Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Ferma Kresek Sp. z o.o.

EX

Dużo zależy od grupy projektowej, a precyzując jej kierownika. Praca ma mało wspólnego z projektowaniem, głównie koordynacja i załatwianie formalności. Potwierdzam minusy - nierówne traktowanie pracowników, wyzysk + czy wyższe pensje niż przeciętne? Wola do negocjacji ze strony firmy minimalna, znam miejsca z lepszymi zarobkami w Poznaniu. Plusy to korporacyjny styl pracy - są służbowe telefony, samochody i jasne zasady rozliczania delegacji, oraz szybka nauka radzenia sobie w urzędach itd. bo rzucają z miejsca na głęboką wodę.

jezus

To średni pracodawca, praca dla wytrwałych, gotowych poświecić swoje życie prywatne. Takie "małe" korpo w Poznaniu: wyzysk, stres, masa obowiązków, podkręcanie terminów. Pensja ciut wyższa niż w innych biurach, ale po przeliczeniu nadgodzin... marnie. Bardzo duży przesiew na wejściu,... ale jak ktoś wytrzyma to bez wątpienia po kilku latach jest mistrzem w swej branży. To biuro nie uczy detalu, ale szybkiego działania, manewrowania przepisami i uzyskiwania rzeczy nie możliwych w urzędach... prawdziwy menadżer projektowy...

Gość

Współpracuję z tą spółką. Jestem bardzo zadowolona z warunków, sposobu podejścia zespołu projektantów do niezależnych branżystów.

Marcin

Firma projektuje właściwie tylko hale. Jej idea to wykorzystanie kruczków w procedurze administracyjnej, żeby maksymalnie skrócić czas uzyskania pozwolenia na budowę. Jej klienci to często korporacje, ktorym zależy na czasie. Zatrudnia młodą kadrę po studiach i starszych szefów podgrup. W sumie ok 30 osób. (usunięte przez administratora)

gość

Potwierdzam

Zostaw opinię o Ferma Kresek Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ferma Kresek Sp. z o.o.