Opinie o Jednoróg Dariusz Biuro Usług Projektowych Domax w Długołęka

Jednoróg Dariusz Biuro Usług Projektowych Domax
counter
cb Nowy wpis

przy ,,otwartej kurtynie'' radzę spłacać komorników i poprawić polską pisownię

jn Nowy wpis

stracisz czas i pieniądze- jak wielu, odradzam!!

wlasciciel Nowy wpis
@jn

zapraszam ,jesli straciles podobno pieniadze to oddam. Wszystko przy otwartej kurtynie Pozdrawiam Dariusz Jednorog

grab Nowy wpis

ta firma nie powinna już istnieć, ten facet(staram się bez epitetów) naciąga ludzi na zaliczki, a później unika kontaktu z klientem! pieniędzy za projekt już nie odzyskałem !! pozew też kosztuje nie mało i na tym ten...facet korzysta!!

Iwona

Generalnie jest ok. Pracowałam jakiś czas w większym biurze w Centrum Wrocławia, gdzie właściwie panuje anonimowość i jesteś zostawiona samej sobie. To biuro jest kameralne, atmosfera w pracy jest rodzinna. Co mi się mega podobało, ale to mega, tu każdy pamięta o każdego imieninach, urodzinach, nie ma sytuacji by ktoś kogoś olewał, wszyscy są z sobą jacyś zżyci. I to mnie najbardziej zaskoczyło bo w żadnej innej firmie (w tym, w obecnej) nie spotkałam się z tak miłą atmosferą. Drugi atut tej firmy, który oceniam na plus, to to, że każdemu się tutaj pomaga. Nie ma takich sytuacji, że masz tyły z projektem i robisz pod siebie bo wiesz, że kierownik cie przy wszystkich zbeszta z błotem. Pan Darek jest bardzo cierpliwy i zawsze powie jak należy coś zrobić. Trzeci i chyba największy atut to możliwość podniesienia swoich kwalifikacji bo z firmą pracuje mnóstwo doświadczonych ludzi. Zawsze można pojechać na budowę, poprosić o korektę, normalnie ekstra sprawa. Nigdzie indziej tak nie było bo wszędzie pokazuje się paluszkiem ,,masz robić stąd do tego miejsca" i nic ponadto. Tu można uczyć się wszystkiego. Serio bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie. No, raz wpadł jakiś nerwowy klient, który chciał kopnąć sekretarkę i podpisał się na ścianie, ale okazało się, że nie umie czytać i dlatego mu minął termin... więc i czasem jest też śmiesznie. Polecam, ale uwaga - tu jest duże tempo pracy. W innych firmach projekty robię tak mniej więcej pół roku w górę, tutaj jest rzut na taśmę, trzeba robić projekt za projektem, praktycznie dzień w dzień. Gorące uściski dla Pana Darka za super wspomnienia!

1
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024

Zostaw merytoryczną opinię o Jednoróg Dariusz Biuro Usług Projektowych Domax - Długołęka

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Jednoróg Dariusz Biuro Usług Projektowych Domax
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Wrocławska 19D
  55-095 Długołęka
 • NIP: 9111003176 REGON: 931561090
Jednoróg Dariusz Biuro Usług Projektowych Domax