Deko-Styl Studio Dekoratorskie

Pulawy

Opinie o Deko-Styl Studio Dekoratorskie

klientka

Ta firma to jakaś kpina. Strasznie niemili i nieuczciwi właściciele.

klientka

chciałam kupić prezent dla znajomej, wybrałam się do DEKOSTYLU, za ladą stała właścicielka chrabini Agata. Poprosiłam ją o doradzenie w wyborze prezentu a ona potraktowała mnie jak natręta była obrażona, gburowata. nie polecam tego sklepu

Pracownica

Dzień dobry. W odpowiedzi na ogłoszenie o pracę, udałam się na rozmowę kwalifikacyjną, na której z przyszły pracodawca zadeklarował wysokość wynagrodzenia 7,50 zł netto za godzinę pracy w dniach od poniedziałku do piątku, oraz 10 zł netto za godzinę w weekendy. Dnia 07.10.2016 roku podjęłam pracę firmie w "Deko Styl Autorskie Studio Aranżacji Kwiatowych" w Puławach. Pierwszego dnia pracy dostarczyłam wszelkie swoje dane potrzebne do sporządzenia umowy zlecenie. Przez okres ok. tygodnia, pracodawca nie dostarczył umowy, tłumacząc ten fakt, niekompletnymi danymi, nie wyszczególniając konkretnych braków. Komplet danych, ponownie dostarczyłam dnia 14.10.2016 r. Przez ten czas samodzielnie obsługiwałam sklep pracodawcy, znajdujący się w "Galerii Zielonej" w Puławach, co można potwierdzić nagraniami z monitoringu "Galerii" i zeznaniami osób pracujących w okolicznych stoiskach, oraz klientów odwiedzających w tym czasie sklep pracodawcy. Dnia 17.10.2016 r, w wyniku niezgodności w rozliczaniu czasu pracy, doszło do nerwowej wymiany zdań między mną a pracodawcą, na skutek czego pracodawca użył siły fizycznej by usunąć mnie ze sklepu, kiedy chciałam skopiować mój grafik, zapisany w służbowym zeszycie. Dalsze rozmowy odbywały się w obecności pracownika ochrony, którego wezwałam na pomoc. Podczas okresu w jakim pracowałam w ww. sklepie, pracodawca próbował prowadzić ze mną krępujące dialogi pytając np. "Czy lubię seks?", "Czy mi się podoba?" lub mówiąc, że "fantazjował o mnie w bikini". Kilka godzin później tego samego dnia, w moim imieniu, z pracodawcą rozmawiał mój narzeczony, dostarczając szczegółowe rozliczenie godzinowe, za okres mojej pracy w "Deko Stylu". Całość tej rozmowy zarejestrowana jest w formie audio-wideo. Właściciele sklepu przyznają tam wprost iż pracowałam bez umowy, tłumacząc to brakiem danych, oraz pracodawca przyznaje się do używania wobec mnie przemocy fizycznej.

Była pracownica

Odradzam wszystkim pracę w tej firmie! Ludzie prowadzący tę firmę są chamscy, nietolerancyjni i traktują pracowników jak służących. Nie podpisują umów, tylko wyzyskują. Na początku słodzą, by potem wykorzystać.

byla pracownica

gorszych ludzi w życiu nie spotkałam... zero umów, płace głodowe i jeszcze jakieś dziwne wymyślają rzeczy, (usunięte przez administratora)

Kaia

Bardzo nie przyjemni ludzie.Naprawde odradzam szkoda nerwow.W zaden sposow nie mozna sie porozumiec.Pragna tylko wykorzystac ludzi.

pracownica

Wykorzystują młodych ludzi którzy dopiero wchodzą na rynek pracy! nie podpisują umowy bo po co.. potem mogą wypłacić tyle ile im sie żywnie podoba bez konsekwencji. Właściciele "szefostwo" chamsto!! traktują ludzi jak śmieci, braku kultury niestety im brakuje. Odradzam podejmowania współpracy z nimi ,szkoda czasu i nerwów. Mam nadzieję,że kiedyś się to na nich zemści i zajmą się nimi odpowiednie instytucje.

Pracownica

Płace głodowe.Pracodawcy zachowują się bardzo chamsko. Brak kompetencji w sferze rozliczeń przy braku umów daje im przewagę nad nami młodymi osobami ale kiedyś trafia w końcu na kogoś kto im sprowadzi Urząd Skarbowy i Inspekcje Pracy i wtedy skończy się okradanie młodych ludzi. Młodzi nie mają wyjścia i dlatego podejmują u nich pracę a oni wykorzystują każdego bez wyjątku. Odradzam wszystkim to miejsce pracy.

Zostaw opinię o Deko-Styl Studio Dekoratorskie - Pulawy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deko-Styl Studio Dekoratorskie