Biuro Projektów I Obsługi Inwestycji Sp. z o.o.

Adres: J. Piłsudskiego 4 lok. A, 17-200 Hajnówka

NIP: 5431227828 KRS: 0000215331

Biuro Projektów I Obsługi Inwestycji Sp. z o.o.

Opinie o Biuro Projektów I Obsługi Inwestycji Sp. z o.o.

Uczestniczyłeś w rekrutacji w firmie Biuro Projektów i Obsługi Inwestycji Sp. z o.o.? Podziel się z innymi wiedzą na naszym forum.

Zostaw opinię o Biuro Projektów I Obsługi Inwestycji Sp. z o.o. - Hajnówka

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Projektów I Obsługi Inwestycji Sp. z o.o.