Arc Studio Pracownia Autorska Władysław Korbiel

Krzeszowice

Opinie o Arc Studio Pracownia Autorska Władysław Korbiel

zw

Witam Piszesz o kwestii która mnie interesuje powiedz jak oszukał Cię Pan [usunięte przez moderatora] - chętnie posłucham bo dla niego coś mam rysować i chcę wiedzieć czy i mnie oszuka. Mamy podpisać umowę o dzieło - praca zdalna.

poszkodowany

Pan [usunięte przez moderatora] jest złotoustym [usunięte przez moderatora], nie wywiązuje się z tego o czym mówi już wiele osób dało się uwieść jego obiecankom po których przyjmowali zlecenia typy umowa o dzieło z których Pan [usunięte przez moderatora] nie raczył się wywiązywać, natomiast zawsze potrafi znaleźć winę po stronie projektanta który z nim umowę podpisuje. Najgorszą rzeczą jest to że wg polskiego prawa trudno zleceniobiorcy cokolwiek wywalczyć, bo zawsze jest na straconej pozycji

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Arc Studio Pracownia Autorska Władysław Korbiel - Krzeszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arc Studio Pracownia Autorska Władysław Korbiel