Opinie o AGP-1 S.C. Piotr Kociołek Joanna Balasińska w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AGP-1 S.C. Piotr Kociołek Joanna Balasińska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w AGP-1 S.C. Piotr Kociołek Joanna Balasińska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGP-1 S.C. Piotr Kociołek Joanna Balasińska w Wrocław

czarls Nowy wpis

Chciałbym przestrzec wszystkie osoby i firmy, które planują skorzystać z usług arch. Joanny Balasińskiej z pracowni projektowej AGP1 Sp. z o.o. z Wrocławia. Do momentu podpisania umowy zlecenia prac projektowych jest dyspozycyjna i sprawia wrażenie osoby kompetentnej. Niestety czar pryska w momencie zapłaty zaliczki, a później to cyrk i dramat. Pani prezes (usunięte przez administratora) była wiecznie niedostępna, nie potrafiła oddzwonić ani odpowiedzieć na liczne maile i smsy. Aż wreszcie wydała nam projekt budowlany, ale do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy pozwolenia na budowę z powodu krytycznych błędów w nim zawartych. Projekt to chyba jakiś praktykant pisał ... Przestrzegam, naprawdę szkoda zdrowia, nerwów, czasu i pieniędzy. Zakłamany człowiek z tej architekt (usunięte przez administratora). Mam nadzieję, że całe zło które ludziom czyni wróci do niej.

Adam Wroc Nowy wpis

Joanna Balasińska z AGP-1 do fatalny architekt. Dopiero teraz widzę, że wykonanie przez Joannę Balasińską projektu budowlanego polegało jedynie na przybiciu pieczątek i wydrukowaniu gotowca bez jakiejkolwiek wnikliwej analizy, a nie na praktycznym i ergonomicznym opracowaniu zgodnym z polskimi normani, przepisami oraz prawem budowlanym. A ile jeszcze bubli wyszło po drodze to najlepszym komentarzem będzie brak komentarza ze zwględu na cenzurę. Joanna Balasińska, wszystko generalnie zwala na kierownika budowy, a przecież kierownik buduje czy nadzoruje prace wykonywane zgodnie z jej projektem budowlanym. Wszystko w budynku jest mega nieustawne i kolidujące jedno z drugim, słup w samym środku i kompletnie nic się nie da tam już ustawić, więźba dachowa tak policzona, że połowa krokwi okazała się za krótka, schody ze złą wysokością bo architekt Balasińskiej zabrakło chęci do wykonania prostego rachunku matematycznego, poza tym zaprojektowała taką grubość wylewki na piętrze, że instalator od przyłącza wod-kan stwierdził, że projekt robił ktoś kto w życiu rury w ręku nie trzymał. No po prostu koszmar. Do tego brak jakiejkolwiek komunikacji z architekt Balasińską, zero krytycznego spojrzenia na swoje błędy, zero poczucia winy, zero inicjatywy do sprzątnięcia tego bałaganu, który sama zafunkowała architekt Balasińska ze ciężkie pieniądze. Koszmarna architekt, koszmarny projekt, nie polecam.

admin

Dobrze pracuje Ci się w firmie AGP-1 S.C. Piotr Kociołek Joanna Balasińska czy masz jakieś zastrzeżenia? Podziel się z nami Twoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o AGP-1 S.C. Piotr Kociołek Joanna Balasińska - Wrocław

AGP-1 S.C. Piotr Kociołek Joanna Balasińska

AGP-1 S.C. Piotr Kociołek Joanna Balasińska