Prywatna Pracownia Projektowa architekt Krzysztof Małecki

Szczecin

Opinie o Prywatna Pracownia Projektowa architekt Krzysztof Małecki

Dariusz Radzi

Otrzymalem uzywany/niesprawny sprzet. Brak paragonu, brak kontaktu. Od roku walcze o 7,5 tys zl. Nie polecam.

edzio

Zlodziej, Matacz, I oszust, Zadluzony po uszy, komornicy do niego wala drzwiami i oknami i nie tylko komornicy, bo i osoby prywatne. Serdecznie nie polecam wspolpracy z tym czyms.

Zostaw opinię o Prywatna Pracownia Projektowa architekt Krzysztof Małecki - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prywatna Pracownia Projektowa architekt Krzysztof Małecki