Libenter

Opinie o Libenter

...........................

Praca w porządku, niezła kasa, ludzie mili, motywacja do pracy jest (premie) klienci jak to klienci bywają różni, [usunięte przez moderatora]Libenter jest ok, grafik elastyczny, nikt ci nic nie powie jeśli się spóźnisz, tak samo rzecz się ma z wcześniejszym wychodzeniem z pracy, [usunięte przez moderatora] w Niemczech, ludzie nie chcą słyszeć o TOP50, jeśli ktoś chce wmawiać staruszkom z Niemiec (rocznik 1916) że jest naszym klientem i musi zapłacić 54,90euro to powodzenia

al

koszmarna praca, atmosfera ciągłego stresu i nacisku, żeby więcej sprzedawać

Zostaw opinię o Libenter - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Libenter