Small-Trans S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Żurawieniec

Opinie o Small-Trans S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

mati81

Nie do końca się z tym zgodzę. Ja jednak sporo się nauczyłem. Szef faktycznie nerwus ale widać że zna się na tej pracy. Atmosfera bardziej rodzinna nie to co w korporacjach.. Pozdrawiam.

arni

omijaj z daleka, ona fałszywa, dwulicowa... on choleryk, na każdego patrzą jak na złodzieja... za dużo się tam nie nauczysz raczej

Macie doświadczenie w firmie Small-Trans S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe jako praktykant lub stażysta? Co możecie powiedzieć o firmie? Czekamy na Wasze komentarze.

Zostaw opinię o Small-Trans S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Żurawieniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Small-Trans S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe