Skaltech Waldemar Drozd

Legnica

Opinie o Skaltech Waldemar Drozd

fuj

firmy niepolecam prezes jest ok ale biurokracja tylko patrzy zeby cie oszukac tak tojest jak sie z kruszarki siada na krzeslo dyrektora i zapomina jak to bylo gdy trzeba bylo zapier w blocie pokolana i najlepiej 26godz na dobe

duktus

sprzet zlom, zagrozen BHP cala masa, kasa marna, prak terminowosci w wyplatach. Nie POlecam

Dlatego rze lubie duzo zarabiac poszlem do waldka drozda i mam jak w raju. nic nie robie i dostaje kupe siana. Nie wiem gdzie jest lepiej - chyba tylko na rencie prezydenckiej!

Grzmott

fajnie jest jak sie reklamuje sam pracodawca :) a co na to jego pracownicy??

Zostaw opinię o Skaltech Waldemar Drozd - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skaltech Waldemar Drozd