TESSA B.PUSZCZEWICZ S.J

Opinie o TESSA B.PUSZCZEWICZ S.J

Tessa - Pracodawca Chujowy

Szkoda czasu na wypowiadanie się o tej firmie, jeśli chodzi o okolice to na słowo tessa reagują śmiechem i każdy wie o co chodzi. Jeśli chcesz iść na rozmowę do tej firmy to pamiętaj to był ostatni miły dzień w tej firmie a rotacja jest niesamowicie wysoka, nawet jak się naprawdę starasz i robisz swoje ;) W tej firmie 3 osoby robią z Ciebie debila a każda z nich jest po prostu pierdolnięta na głowę. Jeśli chcesz tracić czas i masz mocne nerwy zapraszam na rozmowę ;)

Zostaw opinię o TESSA B.PUSZCZEWICZ S.J - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TESSA B.PUSZCZEWICZ S.J