Rawicz

Opinie o Rubin Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Janusz Wojtyczka Justyna Wojtyczka

Robota w Rubinie spoko??!! masakra przez duże M!!!! Szefostwo dostaje shizy godziny i kilometry obcinają o czym wogóle mowa

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Rubin Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Janusz Wojtyczka Justyna Wojtyczka - Rawicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rubin Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Janusz Wojtyczka Justyna Wojtyczka