Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Olimar Marek Pasternak w Olsztyn

counter
2 34 185 5 1
Anka Nowy wpis

Jeżdżę często do D Jestem zadowolona. Kierowcy w sumie ok. Poza tymi co wczoraj odebrali pr.jazdy.Kaskaderzy.

Pawcio Nowy wpis

Olimar zmienił nazwę na Otobus. Zasady funkcjonowania bez zmian.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Wiecie czy Firma Handlowo-Usługowa Olimar Marek Pasternak udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

TakNie2
Ciekawa

Witam dlaczego Wasi kierowcy podczas jazdy nagrywaja filmiki lub prowadzą transmisję na żywy na Facebooku?

@Ciekawa

A czy robia to jedną ręką prowadząc A drugą kierując czy używają do tego uchwytów zamontowanych na szybie lub z poziomu siedzenia pasażera odpoczywając?

Ciekawa
@Logistyk

Ewidentnie kieruja , trzymaja w reku i jeszcze uzywaja słów ,, dobra nie patrzę już w bok tylko skupię się na prowadzeniu "

Tych
@Ciekawa

Nie mogę nagrywać udostępniać ale pomału zaczynają brać się za ta firmę ponieważ firma nie opłaca urzędu skarbowego w Niemczech

@Tych

Hmm. Ciekawe stwierdzenie. Tylko zastanawia mnie skąd taka informacja. Tak się składa że płacimy ponieważ jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem. Pozdrawiam.

rozwaloy bus Nowy wpis
@Logistyk

a czy to Wasz kierowca ostatnio zasnął na autostradzie i skasował pół busa?

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Klaudia

A powiedzcie czy jakieś są tu szkolenia np z technik sprzedaży?

Były kierowca

Pracowałem w tej firmie jako kierowca jeszcze pod nazwą olimarline. Zmienili nazwę. Kierowcy faktycznie jeżdżą po 3 dni bez odpoczynku. Auta jeżdżą nie sprawne. Ogólnie obraz nędzy i rozpaczy. Kierowcom nie płacą należycie (z (usunięte przez administratora) obciążenia finansowe). W firmie kierowca jest numerem rejestracyjnym poza wybrańcami. Pozdrawiam ozięble

Teresa

Dziękuję P.Kubie za profesjonalną i bezpieczną jazdę, opiekował się nami jak dziećmi, dojechałam cała i zdrowa , polecam serdecznie.

Greys

Podziękowania dla kierowcy busa, który wiózł w dniu 02.04.20 pasażerów ze Fridrischawen do Polski. Prawdziwy zawodowca. Przemiły i odpowiedzialny człowiek, przy którym każdy czuł się bezpieczny i ważny. Wielkie brawa i szacunek.

Oliwia

Odradzam. Zimno w autobusie i kierowca każdego kasowal za nadbagaz. Nie doczekałam się rachunku.

Tak5Nie2
Logistyk

Normalnie ja tu widzę samych specjalistów zajmujących się funkcjonowaniem firmy.

TakNie

Czy dyżury międzyświąteczne w Firma Handlowo-Usługowa Olimar Marek Pasternak obstawiają najmłodszymi stażem?

Pasażer
@Pytanie

Nie, który kierowca się zgodzi to jedzie

Eeeewa

Bardzo serdecznie dziękuję p Kamilowi za bezpieczna jazdę oraz miła atmosferę podczas podróży. Życzę wam jak najwięcej takich kierowcow jak p Kamil. Polecam firmę naprawde wszystko super. Pełna profeska

Ramona

Oni teraz się nazywają oto-bus , zmiana nazwy nastąpiła :) hehe A dalej to samo... jechałam ostatnio... 28 h 1000 km. (usunięte przez administratora)

. Nowa.

Witam. Czy Firma Handlowo usługowa Marek Pasternak nie szuka pracownika biurowego?

Nigdy więcej
Nazwa działu: IT
@. Nowa.

Tam Pracownik biurowy zajmuje stanowisko logistyka, spedytora, dyspozytora, oraz kierowcy. Także odradzam.

Pasażerka

Ludzie !!!! Jedziemy dzisiaj dnia 15.12 ... trasa z warmi i Mazur przez Toruń.... no to kierunek świecko... nie !!!! Kierunek Kołobrzeg i Kołbaskowo !!!! Logistyku który nie myślisz rusz łbem !!! Wycieczka po Polsce... nigdy więcej z Olimarline

Tak3Nie
@Pasażerka

Witam. Byliśmy zmuszeni tak poprowadzić trasę by nikomu nie odmawiać. Mieliśmy dwa wyjścia. Jedno to zadzwonić do Pani, iż nie damy rady Pani zabrać gdyż tak A nie inaczej ułożyła się trasą. Drugie to jechać po panią mimo wszystko. Przepraszamy jeśli dokonaliśmy złego wyboru. Pozdrawiam.

pasażerka27

Witam, jechałam ostatnio z ta linią, do granicy panowie wspaniali, grzeczni ,uczynni, w sumie bez zastrzeżeń, jedyne zastrzeżenie to do pana ,który planuje wycieczkę. Po cholerę mi zwiedzać Suwałki , jak jadę z Mazur do Niemiec? Co do panów z 2 busa po przesiadce, więcej cierpliwości, więcej uśmiechu, pamiętania,że ludzie czasami potrzebują się wysikać, i tłumaczenie,że mamy ponad 2 h obsuwę to nic. No ,ale dowieźli ,żyję....

@pasażerka27

Witam. Dziękujemy za cenną uwagę. Niestety by sprostać zapotrzebowaniu na przejazdy i nikomu nie odmawiać, bo każdy kto dzwoni, robi to dla tego że potrzebuje, nie zawsze jesteśmy w stanie ustalić trasę w linii prostej. Ale zapewniam że robimy co mozemy by tak było. Pozdrawiam.

Nowa

Siemka . Ja mam z nimi w niedzielę jechać . Pierwszy raz z tą firmą . Po opiniach to aż się boje .....

Tak3Nie
@Nowa

Witam. Proszę pamiętać, że w każdej branży jest tak, że co człowiek to inna opinia. Zapewniam, że będzie pani zadowolona z przejazdu. Pozdrawiam.

Tak1Nie6
@Logistyk

Trzymam za słowo . I mam nadzieję , że będzie planowo . Pewne sprawy rozumiem tj. Korki , wypadki , warunki atmosferyczne . Jeździłam z innymi firmami i porażka totalna..... Brak słów .

@Logistyk

Witam . Ile można mieć bagażu ? I do ilu kg ??

Markos
@Nowa

Nie Rób tego Masakra !!!!!!!

Tak5Nie
@Markos

Ja nie znam tej firmy . Nie mam bladego pojęcia jacy są . A tylko ten jeździ w moje strony .

@Markos

Sam pan jest masakra. Zapewne to jeden z naszych byłych kierowców którego pracy komentować nie będę.

TakNie3
@Nowa

I tu pojawia się potwierdzenie tego co pisze już od dawna. Skoro dojeżdżamy tam gdzie nikt nie dojeżdża to jakim cudem trasy mają być tak krótkie jak u innych?

TakNie2
@Logistyk

Witam, czy jest tu jakaś osoba, która ma wiedzę związaną ze stanowiskiem kierowcy w firmie Olimar? Chciałbym zweryfikować, czy trudno jest dostać się na to stanowisko i czy często zmieniają się kierowcy.

Markos
@Bartosz

Doświadczonych? Trzech ,czterech reszta to chłopcy z prawem jazdy a przyjęcia są na ilość bo tam jest ciągła rotacja kierowców

Tak6Nie
Jaro
@Markos

Maz Rację , jakość a nie ilość. Dodatkowo Szef Szefów Pan B. .... masz prawo jazdy ? Witamy na pokładzie ;) trasy 4 do 4800 km . Wracasz po 60-70 godzinnej trasie.... zamiast chodzić w marynarce i panoszyc się jak kura po grzedzie proponuje skracać trasy .... pozdrawiam

Tak4Nie
@Jaro

Dzięki za odpowiedź. Możecie napisać jeszcze, ile można realnie zarobić na stanowisku kierowcy? Widzę, że trasy są zróżnicowane, dlatego ciekawi mnie, jak pracodawca rozlicza swoich kierowców.

Pan B????????
@Jaro

Po pierwsze: nie ja przyjmuję kierowców. Za to odpowiedzialna jest inna osoba w tej firmie. Po drugie w marynarce chodzę raz na jakiś czas mimo, iż mówią mi że na tym stanowisku cały czas powinienem chodzi tak ubrany. Po trzecie to wypowiedzi kierowcy który już nie pracuje ponieważ się do tego nie nadawał nie są dla mnie żadna opinią. Trasy jak ktoś już tu napisał są zróżnicowane. Taka specyfika tego transportu. Są tacy którzy to rozumieją i tacy którzy... A nie będę się tym razem rozpisywał. Pozdrawiam.

@Bartosz

Możesz do nich walić.... Tam każdego przyjmują...nawet jak jeździć nie potrafisz...obyś miał lejce kąt b. W tym (usunięte przez administratora) nie da się długo i spokojnie pracowac. Nie polecam...płacą ochłapy bez umowy albo krótka śmieciówka

@Bartosz

Nie pytaj o zarobki bo nigdy nie wiesz ile zarobisz....przed wyjazdem w trasę Max 450 za kółko....po powrocie 350-400.... bo przepał, bo nie przewiozłeś kompletu pasażerów, bo krótka trasa.... im mbiej wcisną tobie tym wiecej ma prezes i reszta za plecami szefa....

blondi58
@Nowa

Nowa,,, ja z nimi 2 razy jechalam i teraz na 31go czekam na nich, i powiem tak, ze bylo wszystko ok, mili kierowcy, i na czas bylam w de, a tez balam sie , wczesniej jak czytalam opinie o tej firmie, Powiem tak, w kazdej firmie jest cos nie tak, zawsze sa zgrzyty,,

@Były kierowca

Czyli końcowe zarobki są trudne do przewidzenia. W takim razie może są jakieś stałe dodatki, które nie ulegają zmianie? Daj znać, jak to wygląda.

Wladek

Bardzo latwo ...jezdzi kazdy

...
Użytkownicy czekają na odpowiedź 228 dni.

Czarna

Dzisiaj mam z nimi jechać wyjazd miał być o 20 a jest o 1 w nocy to coś jest nie tak. Gdzie w domu miałam być o 10 godzinie. Po 14 godzinach jazdy. Z De do Pl jadę buse 10-12 godzin... Pierwszy i ostatni raz jadę z nimi.

@Czarna

Przypominam iż jest Tonytransport nieregularny A podawane wcześniej godziny są orientacyjne co za każdym razem zaznaczamy. Niestety na ruch drogowy nie mamy wpływu. Pozdrawiam.

@Logistyk

Miało być że jest to transport nieregularny.

Jaro
@Czarna

Standard, jako kierowcy musieliśmy kłamać że korki itd itp aby nie stracić pasażera choć wiedzieliśmy że będziemy zamiast o 22 to nad ranem. Inny transport nieregularny jakoś potrafi być o czasie. Tutaj tego nie ma. Logistyk zapełnia busy bo.musi mieć komplet nie patrząc na to że po 1 osobe jedziemy 500 km . Musi byc ilosc. Jakość nie gra roli. Szkoda że właściciel daje przyzwolenie na to ale cóż... kasa misiu kasa....

TakNie

Jak ze studentami w Firma Handlowo-Usługowa Olimar Marek Pasternak? Chętnie zatrudniają?

Pasażer
@Pytanie

Jako student jakie masz.doswiadczenie w jeździe busem kolego ? Z takim studentem nie chciałbym jechać jako pasażer.

Podróżniczka

Dużo by opowiadać..., najważniejsze, że po zaskakująco długiej podróży dotarliśmy szczęśliwie do domów. P. S. Pozdrawiam Wszystkich Pasażerów podróżujących busem 28 pazdziernika br. z dolnych De.

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Olimar Marek Pasternak - Olsztyn

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Firma Handlowo-Usługowa Olimar Marek Pasternak
2/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Lubelska 41E