MTM Transport Spedycja Handel Mariusz Nowak

Ostrożnica

Opinie o MTM Transport Spedycja Handel Mariusz Nowak

byly kierowca...

kolego jumbo, moge duzo powiedziec na temat tego czlowieka bo pracowalem u niego rok czasu do poki przestal byc wyplacalny a nieraz zaciskalem zeby bo bez doswiadczenia malo kto chce przyjac... kretacz jakich malo juz nie wspomne o tym ze z kasa, dokumentami i samochodem wieczne problemy... jak chcesz cos konkretnie wiedziec albo uzyskac pomoc w walce z tym [usunięte przez moderatora] pisz na meila log_in@vp.pl info udzielam tylko osobiscie bo z takim jak on to nigdy nie wiesz gdzie jest podstep...

elo

jumbo57 - 2013-01-13 10:51:39 Witaj pracuje u niego, miałem wypadek i nie wiem co dalej. Też wiele razy prosiłem o zmianę opon, ale nie dało się doprosić. Jechalem na łysych oponach, zaryzykowałem ale niestety skończyło się jak sie skończyło. Teraz wydzwania jak nienormalny, zresztą podczas pracy też wydzwaniał....ja prowadziłem a ten wydzwania. Proszę napisz jak u niego wygląda z kasą....wiesz wypłata. Czy przynajmniej w tym można liczyć na to czy dostanę wypłatę. Pozdrawiam jumbo57napisz coś więcej jak się to skończyło

jumbo57

Były pracownik M. Nowaka

[usunięte przez moderatora] Odradzam każdemu. O przegląd auta nie można się doprosić, łyse opony, ogólnie heble!!! jak najdalej od tego [usunięte przez moderatora].

Zostaw opinię o MTM Transport Spedycja Handel Mariusz Nowak - Ostrożnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTM Transport Spedycja Handel Mariusz Nowak