Majapol Jacek Pawlak

Polska Wieś

Opinie o Majapol Jacek Pawlak

Adam

niemiła obsługa telefoniczna, lekceważące podejście do klientów, wręcz chamskie i aroganckie. nie polecam odradzam wszystkim chcącym korzystac z ich pseudo usług.

Klient

Jak możecie mówić o sobie lider przewozów!!! skoro nie jezdzicie codziennie! i z braku klientów potrzebujecie reklam w radiu.

jaga70@vp.pl

Wracając z pracy w Niemczech 14 12 2015 zamówiłam przewożnika BBtour,ale przewoznikowi było ,,nie po drodze,, i że tak powiem odstąpił mnie własnie firmie MAJAPOL z czego osobiście byłam bardzo zadowolona .Bus czyściutki P Kierowca bardzo miły i uprzejmy no i na koniec podróży przemiła niespodzianka ,malutki upominek dla każdej podróżującej osoby w postaci pierniczka ,cukierka i smyczy na klucze z logo Firmy ,gratuluję pomysłu ,dziekuję za szybką i komfortową jazdę ,pozdrawiam całą ekipę i w Nowym ROKU życzę samych sukcesów ! Jadwiga Kowalik

Zostaw opinię o Majapol Jacek Pawlak - Polska Wieś

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Majapol Jacek Pawlak