Lu-Max Transport Samochodowy

Bilcza

Opinie o Lu-Max Transport Samochodowy

omijać tą firmę

witam firma nie kompetentna , brak jakiegokolwiek kontaktu po wcześniejszym trzy dniowym zamówieniu transportu. jak już udało się do kogoś dodzwonić to pan mówi że transport będzie na 23.00 a firma moja pracuje do 18.00 .powiedziałem że dziękuję za takie usługi. a kto za kilometry będzie płacił i czas kierowcy???(mówi pan z nerwami) nie wiem czy to jest dobre podejście do klienta. żadnego kontaktu przez trzy dni a tu pan mówi że w nocy przywiozą kowar.żenada!!!taki burdel tylko mają w tej firmie bo jak przez wiele lat nie miałem problemów to na szybko musiałem zamówić tą firmę i mam.A mój czas czekania od samego rana na transport i zamówiony towar???pytam się czyja większa strata?jeśli mają państwo wybór to proszę omijać tą firmę transportową pozdrawiam i mam nadzieję że nikt już się tak nie natnie

Napisz jak wspominasz pracę w Lu-Max Transport Samochodowy i czy dobrze traktuje się tam pracowników. Pomóż innym podjąć decyzję.

Zostaw opinię o Lu-Max Transport Samochodowy - Bilcza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lu-Max Transport Samochodowy