Krystpol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Krystian Waszak

Zakrzewo

Opinie o Krystpol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Krystian Waszak

prawa reka

wy to nie wiecie co piszecie mieliscie bdb zarobki i bardzo dobrze w tej firmie zobaczciie ile ukradliscie od niego za czym sie zastanowicie co napisac to przemyslcie

Neo

Jak dla mnie osoba niekompetentna, nieznająca się na swojej pracy. Próbuje być spedytorem a nie potrafi układać tras w sposób by auto było wykorzystane. Nie zna biegle żadnego języka obcego. Bardzo dużo problemów z ładunkami. Nie polecam.

k
@Neo 08.01.2015 14:35

bzdura

Zostaw opinię o Krystpol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Krystian Waszak - Zakrzewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krystpol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Krystian Waszak