Kiding Trans Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Kiding Trans Sp. z o.o.

Robi

Kiding Trans. Szefowa Czarna Mamba. Jest zatrudniona w Tricolore za tłumacza ale też rządzi swoimi autami. Ludzie czym mają więcej kasy tym bardziej są pazerni.

Miki

Kiding Trans, jedna wielka beznadzieja, traktują ludzi jak murzynów. Zwalniają za byle co. Tu jak nie będziesz chciał jeździć na lewej karcie to zaraz wylecisz z pracy bez powodu. Nie ma odmowy. Płacą za kilometry. Samochody są wstawione do Tricolore w Dani.

Zostaw opinię o Kiding Trans Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kiding Trans Sp. z o.o.