Ju-Mar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jerzy Rzepa

Opinie o Ju-Mar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jerzy Rzepa

xxxx

Uwaga (usunięte przez administratora) lampy zamówione prawie 2 miesiące temu anie zwrotu pieniązków ani lamp

xxxx
@xxxx 09.05.2018 23:21

Pomyłka miała być firma z Raciborza o tej samej nazwie sprzedająca lampy

Zostaw opinię o Ju-Mar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jerzy Rzepa - Pleśna

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ju-Mar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jerzy Rzepa