Janton sp.j. Firma Transportowo-Usługowa Antoni Podgórnik Jan Stachowicz

Adres: 1-Go Maja 1, 39-200 Dębica

NIP: 8722023374 KRS: 0000157793

Janton sp.j. Firma Transportowo-Usługowa Antoni Podgórnik Jan Stachowicz

Opinie o Janton sp.j. Firma Transportowo-Usługowa Antoni Podgórnik Jan Stachowicz

Filtruj opinie po kryteriach:

Co sądzisz o firmie Janton sp.j. Firma Transportowo-Usługowa Antoni Podgórnik Jan Stachowicz w mieście Dębica jako pracodawcy? Czy twoim zdaniem warto się tutaj starać o zatrudnienie ? Dodaj opinię komentarz, zmieniaj rynek pracy.

Zostaw opinię o Janton sp.j. Firma Transportowo-Usługowa Antoni Podgórnik Jan Stachowicz - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janton sp.j. Firma Transportowo-Usługowa Antoni Podgórnik Jan Stachowicz

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.