Iza-Trans Justyna Kuskowska

Arcelin

Opinie o Iza-Trans Justyna Kuskowska

Piotr likwiduje spaczone geny

Piotr dajcie namiar na tych złodziei , szklo w oko, gwóźdź w kolano, ból sprawi że zaczną mysleć.

ewela.@.pl

Oszusci zlodzieje nie wyplacaja pieniedzy na czas . Zostalismy oszukani na duza kwote pieniedzy . Duzo na ten temat by rozmawial . Niech odezwje sie ten kto zostal oszukany

oszukany
@ewela.@.pl 26.03.2016 08:57

witam ja również zostałem oszukany przez jacka, wiem że ma dość sporo kasy nie wypłaconej ludziom. proszę o kontakt do pani np. maila żeby porozmawiać na temat tego oszusta.

agnieszka

Typowi oszuści. Szczególnie Jacek nie płaci pienieniędzy długów ma więcej niż włosów na głowie. Uwaga na nich.

piotr

to zwykli oszusci justyna ,jak i jacek !!!zdaleka odnich się trzymajcie dobra rada

asda

witam. nie pracujcie w tej firmie bo to oszusci i nie płaca pieniedzy. wiecznie nie maja pieniedzy a nowych ludzi zatrudniaja

Zostaw opinię o Iza-Trans Justyna Kuskowska - Arcelin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iza-Trans Justyna Kuskowska