Hyla Rudolf Hyla-Trans

Opole

Hyla Rudolf Hyla-Trans

Opinie o Hyla Rudolf Hyla-Trans

Volviacz1974

Szef wymagający i bardzo dbający o sprzęt! Szanuje pracowników, bo sam wiele lat jezdził zawodowo w tej branży i wie co z czym się je...Można śmiało powiedzieć,że Pan Grzegorz jest autorytetem dla swoich kierowców...W maju 2018 roku we Wrocławiu zdobył drugie miejsce w eliminacjach do mistrzostw świata w kategorii "najbardziej ekonomiczny kierowca zachowując bardzo dobry czas na wyznaczonym kólku i osiągając normę 24,48l/100km zestawem 40 ton.Szacun!! Zarobki ok.6000zł.na rękę,weekendy w domu,jak sobie dobrze poukładasz robotę to i w tygodniu przejedziesz przez dom...Robota głównie na Niemcy i troche kraju...Polecam

Denis Kampa

Pracuje tam około roku czasu i jest jak najbardziej ok a szef jeszcze lepszy szanuje pracownika.

Zostaw opinię o Hyla Rudolf Hyla-Trans - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hyla Rudolf Hyla-Trans