Ba-Ta Firma Usługowa Gospodarczo-Transportowa Tadeusz Skweres

Poznań

Opinie o Ba-Ta Firma Usługowa Gospodarczo-Transportowa Tadeusz Skweres

syndrom

więc - napiszę bezlitosną prawdę o ! FUGT BA-TA . ma ktoś chęć poznać - kulisy ???????????? - "znajomy" - tak pisze , cyt. " atmosfera spoko " ! a jak dla mnie , to nie spoko :(:(:(:(:(:

syndrom

kto pisze - takie bzdury , powinien palić się na stosie za kłamstwa !!! "znajomy" jak masz odwagę - to napisz konkretnie o kogo chodzi , cyt. " Znajoma robi tam po znajomości " .

znajomy

Znajoma robi tam po znajomości zaracia naprawdę sporo, atmosfera spoko. Polecam kazdemu.

Zostaw opinię o Ba-Ta Firma Usługowa Gospodarczo-Transportowa Tadeusz Skweres - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ba-Ta Firma Usługowa Gospodarczo-Transportowa Tadeusz Skweres