Auto-Trans Jacek Socha

Pulawy

Auto-Trans Jacek Socha

Opinie o Auto-Trans Jacek Socha

Wanda

@Pracownik, rozumiem, że w trakcie Twojej współpracy z Auto-Trans Jacek Socha dochodziło do potrąceń z Twojej wypłaty. Czy pracodawca argumentował Ci takie kroki? Co jeszcze powiesz o pozostałych aspektach Twojej pracy w tym miejscu? Proszę Cię o kilka słów w tej kwestii.

Jurson2921

Bardzo solidna firma,polecam z czystym sumieniem,płaca na czas szef w porządku często daje premie od siebie,aktualnie jest w sanatorium. Polecam! Juras były kierowca.

@Jurson2921 06.10.2017 10:39

A to ci dopiero...hahahaha.. ludzie i ludziska bron boze zeby kto kolwiek z was poszedl do pracy do tego czlowieka... chyba ze lubicie gdy ktos wam obrywa z wyplaty, a na wyplate czekacie niewiadomo ile bo prezesa nigdy nie ma gdy zbliza sie czas wyplaty, a to tego to bardzo ale to bardzo, ale to bardzo niepowazny czlowiek....

Karambus6969

Serdecznie polecam firmę Auto-Trans Jacek Socha ,szeryf the best,najlepsze imprezy w bali (on będzie wiedział o co chodzi),kasa na czas 4k netto co miesiąc premia full wypas,często dawał podriftować swoją bmw ,Polecam gorąco były kierowca Karambol.

Zostaw opinię o Auto-Trans Jacek Socha - Pulawy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Trans Jacek Socha