Marcin Ambroziak Ambro

Turek

Marcin Ambroziak Ambro

Opinie o Marcin Ambroziak Ambro

Joanna

@Byly pracownik, Nie możemy nic konkretnego wywnioskować z Twojego komentarza. Co konkretnie dzieje się w firmie Marcin Ambroziak Ambro? Z Twojego nicka wynika, że już tam nie pracujesz. Skąd zatem znasz aktualną sytuację tego przedsiębiorstwa?

Byly pracownik

(usunięte przez administratora) na kolkach - doslownie, to co sie dzieje na gorze w spedycji!!! Pozdrowienia dla dziewczyn...

Był ktoś na rozmowie w Ambro Marcin Ambroziak? Chcesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej?

xcx

(usunięte przez administratora) jak nie wiem co

cinek

Tak kolego z 4 tyś lub 5 tyś robi się 3600 zł . Na papierku, co podpiszesz w pokoju masz wpisaną sumę jaką Ci obiecują, następnie udajesz się do drugiego pokoju i dostaniesz tak zwana marchewkę na pocieszenie. Przekręci jak z filmu.. Do tego ładowanie samochodów z krzaków w Anglii i prężnie działająca grupa naganiaczy którzy dobrze wykonują swoje obowiązki. Rotacja jak w Londyńskim metrze... Generalnie jak ktoś nagra całą sytuację to ma wygraną w Sądzie Pracy ...

byly kierowca
@cinek 03.07.2016 22:53

Jezdzilem w tym łajnie.magnes magnes i jeszcze raz magnes.Świezak 500zl za kołko z jakims frajerem co to nie on bo on na Anglie jezdzi.zenada

Babol

Szkoda panowie z ambro że tacy mądrzy na promach nie jesteście bo tam twierdzicie że nawet i po 6tys zarabiacie. Prawda jest taka że ok między 4 a 6 faktycznie są się zarobić. Niestety faktycznie ładowanie aut jest męczące i wymaga pomysłowości

cinek

Generalnie odnośnie młodych pracowników to 500 zł za kółko ze starym . Czyli przy 4 kółkach w bonusie mają 2000 tyś. Z PODSTAWĄ KTÓRA JEST W TYCH KÓŁKACH...

kierowca

Koledzy powiedzcie coś o firmie, czy wypłaty na czas? Słyszałem, że na Anglię, Hiszpanię kierowcy zarabiają 4000-5000 i co weekend w domu.

Zostaw opinię o Marcin Ambroziak Ambro - Turek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marcin Ambroziak Ambro