Veskez Transport i Spedycja Jacek Pionke

Piła

Opinie o Veskez Transport i Spedycja Jacek Pionke

kiero

Moim zdaniem git, kasa dobra na czas auta sprawne czyste. Robota do dogadania ja akurat trenowałem Niemca i Czecha same lekkie ładunki wszystko ładnie poukładane i przede wszystkim normalny szef kontakt dobry idzie się dogadać. Polecam solidna firma. Zmieniłem tylko z powodu narodzin dziecka i znalazłem prace wokół komina. pozdro aha no i jeden wielki minus wyjazdy w niedziele :-(

Trucker

Polecam firmę IFA Logistics, najlepszą firmę logistyczną w wielkopolsce. Firma ta zajmuje się transportem międzynarodowym, a jej pracownicy zawsze służą pomocą i wsparciem merytorycznym.

Zostaw opinię o Veskez Transport i Spedycja Jacek Pionke - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Veskez Transport i Spedycja Jacek Pionke