Jacek Pionke Veskez Transport I Spedycja

Piła

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Jacek Pionke Veskez Transport I Spedycja
1 1 6 1

Opinie o Jacek Pionke Veskez Transport I Spedycja

Trucker

Polecam firmę IFA Logistics, najlepszą firmę logistyczną w wielkopolsce. Firma ta zajmuje się transportem międzynarodowym, a jej pracownicy zawsze służą pomocą i wsparciem merytorycznym.

Czarny
@Trucker 01.02.2017 19:58

Ifa to lipa...dlaczego reklamuje się na stronach innych? Bo wszyscy stamtąd uciekają! IFA to (usunięte przez administratora)

kiero

Moim zdaniem git, kasa dobra na czas auta sprawne czyste. Robota do dogadania ja akurat trenowałem Niemca i Czecha same lekkie ładunki wszystko ładnie poukładane i przede wszystkim normalny szef kontakt dobry idzie się dogadać. Polecam solidna firma. Zmieniłem tylko z powodu narodzin dziecka i znalazłem prace wokół komina. pozdro aha no i jeden wielki minus wyjazdy w niedziele :-(

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Jacek Pionke Veskez Transport I Spedycja - Piła

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jacek Pionke Veskez Transport I Spedycja