Opinie o Jacek Pionke Veskez Transport I Spedycja w Piła

counter
3 6 17 5 1
kierowca

dobra firma kasa na czas jedyna w pile którą pozytywnie oceniam atmosfera i finanse ok.....

TakNie6
Wiktor Nowy wpis

@kierowca jak długo już w tej firmie pracujesz jeśli można wiedzieć ?

TakNie
Pan Kierowca Nowy wpis
@Wiktor

Kilometrówka krótkie trasy omijać z daleka

Tak1Nie
kierowiec... Nowy wpis

auta zadbane ogłoszenia niedaja co świadczy o małej rotacji gdzie niejest ok tm sie ogłaszaja veskez sie nieogłasza bo wiara trzyma sie roboty pozdrawiam Jacka i Jarka chłopaki są wporządku.

TakNie3
kierowca

TakNie6
@kierowca

Czyste 0.55 g porażka

Tak10Nie
Tracman
@Driver

Ale ja Za urlop nie płacę ani diet tylko do podpisu daje

Tak10Nie
MAjor Nowy wpis
@Driver

Płaci na czas ale jak chce

Tak9Nie
Radosław

Najlepsza firma transportowa w Pile płaci na czas auta zadbane

TakNie9

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

były kierowca,,,

firma niema tragedi są dużo gorsze jest wypłacalna a robic wszędzie trzeba i kasa jest na czas i auta zadbane.I to jest ważne

Radosław

A może podpowie mi ktoś czy teraz potrzebujecie kierowców i jakie zarobki udaje się wyciągnąć??

TakNie5
@Radosław

0.55g/km 15 21h praca od 20do350km dziennie co weekend w domu polecam

Tak11Nie
Kierowca były.......

Firma wypłacalna auta zadbane robota dobra.Jacek dobry chłop ale troche zadużo na głowie.

Tak1Nie10
Driver

Wszystko w porządku, jedna z niewielu porządnych firm transportowych. Mała rotacja bo jazdy się trzyma dobrej posady.

Leszek

Dawno nie pisaliście nic na temat Jacek Pionke Veskez Transport I Spedycja, wielka szkoda. Każda opinia jest cenna, może podzielicie się więc swoimi wrażeniami na temat współpracy z firmą? Liczę na Wasze wpisy, dajcie znać.

TakNie7
Trucker

Polecam firmę IFA Logistics, najlepszą firmę logistyczną w wielkopolsce. Firma ta zajmuje się transportem międzynarodowym, a jej pracownicy zawsze służą pomocą i wsparciem merytorycznym.

Tak27Nie2
Czarny
@Trucker

Ifa to lipa...dlaczego reklamuje się na stronach innych? Bo wszyscy stamtąd uciekają! IFA to (usunięte przez administratora)

Tak4Nie8
kiero

Moim zdaniem git, kasa dobra na czas auta sprawne czyste. Robota do dogadania ja akurat trenowałem Niemca i Czecha same lekkie ładunki wszystko ładnie poukładane i przede wszystkim normalny szef kontakt dobry idzie się dogadać. Polecam solidna firma. Zmieniłem tylko z powodu narodzin dziecka i znalazłem prace wokół komina. pozdro aha no i jeden wielki minus wyjazdy w niedziele :-(

Tak16Nie11

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Pionke Veskez Transport I Spedycja - Piła

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad